1. pavilon - přízemí
Petra Kuttnerová
Bc. Tereza Jirků

Vážení rodiče, abychom Vám byli blíž, přesunuli jsme se na FACEBOOK. Tam budeme zveřejňovat aktuální informace z dění v naší školce.


Myšky a Draci

"Draku, ty jsi vážně drak? Hudry, Hudry, je to tak." ...

Větrné počasí jsme musely využít a vyrazily jsme s dětmi pouštět draka. Lítal parádně. Největší zábava byla chytit ocas a dostat ho společnými silami dolů.


Podzim nás baví

Podzim nás baví! Malíř podzim barví listí a příroda nám nabízí své plody. A tak vyrážíme často ven a tyto dary sbíráme pro své tvoření. A aby nás nohy nebolely, zaměřili jsme se tento týden zejména na posilování nožní klenby. Užíváme  si u těchto cviků spoustu legrace.


My jsme kamarádi

My jsme kamarádi a máme se rádi. A na důkaz toho všeho jsme si slavnost vystrojili. Někdo zpečetil svou lásku, jiný přátelství. Ze spontánního přání loňských předškoláků se nám pomalu stává tradice.


Podzim přišel k nám

Podzim přišel k nám, vládu létu vzal a spoustu darů  přichystal. Užíváme si krásné podzimní dny a vyrážíme do přírody. Pozorujeme pavoučky jak spřádají své sítě. Jak malíř podzim barví listy na stromech. Sbíráme kaštany, žaludy, šípek i jeřabiny ze kterých pak svá díla tvoříme.

 


Kouzelník podzim

Kouzelník podzim nám vyčaroval zeleninovou bedýnku a děti prozkoumaly všemi smysly, co se v ní skrývá. Vážily, porovnávaly, hledaly rozdíly, upevňovaly si pojmy:  těžší x lehčí, delší x kratší, silný x slabý. Nakonec jsme si vyzkoušely zeleninou i malovat.


Na zámku


Školka nás baví


Myšky na výletě