1.pavilon - poschodí
Bc. Šárka Severová
Monika Nováková

Vážení rodiče, abychom Vám byli blíž, přesunuli jsme se na FACEBOOK. Tam budeme zveřejňovat aktuální informace z dění v naší školce.


Poznáváme hudební nástroje a chystáme se na Mikuláše

 


Ze života třídy

Konec minulého týdne jsme zakončili cvičením se Sokolem. Děti lezli po žebřinách, podbíhali lano a zasloužily si další nálepku do svých průvodců Cvičení se Sokolem.

Potom poslouchaly pohádku O strachu z naší oblíbené knihy "Emušáci - Ferda a jeho mouchy" a naučily se staré kouzlo, které zahání strašidla. Před obědem soutěžily ve sběru listí a zasloužily si sladkou odměnu.

 


Další krásný den ve školce

Děti v rámci protažení tělíček cvičily na balančních míčích a zároveň jsme si u toho zpívali písničku "Povídala husa huse". Při dopoledním pobytu na čerstvém vzduchu jsme se vydali na průzkum okolí naší mateřské školy, kde jsme poznávali kytičky, hledali oříšky a zdolali nejvyšší kopec. Při procházce "Alejí prvňáčků" jsme si povídali o stromech a poznávali jsme jednotlivé druhy.


Vysvobození třídního Štěňátka

Zlý Černokněžník začaroval naše "Štěňátko" a předal ho do spárů hrozného Draka. Jenomže netušil, že máme třídu plnou malých šikulů a "Štěňátko" mu jen tak nenecháme. Vydali jsme se na výpravu za vysvobozením našeho "Štěňátka" .
Takhle si naše děti užívají hodiny tělesné výchovy.


Divadélko "O Palečkovi a jeho kamarádech"

Dnes jsme s dětmi hráli loutkové divadlo "O Palečkovi a jeho kamarádech". Děti to moc bavilo a dozvěděly se proč je důležité mít kamarády. A abyste měli představu jak to v "Divadle U Medvídků" vypadá, přidáváme pár fotek.

 


Výlet za zvířátky


Nejsme z cukru, trocha vody nevadí

 


Život hmyzu


Hrajeme si na zahradě


Přiletěla k nám čarodějnice


Cestujeme po světě naší dopravou


Balónky na obláčku aneb ,,Letíme do neznáma”